Aktualna lista Podwykonawców zatrudnionych przy budowie Obwodnicy Kłodzka.

l.p Firma Data zatwierdzenia Branża
INMOST PROJEKT Sp. z o.o. 09.02.2015 projektowa
Przedsiębiorstwa Przerobu i Obrotu Usługi Projektowe 02.03.2015 Projektowa
CEGROUP Sp. z o.o. 02.03.2015 Projektowa
MP-MOSTY Sp. z o.o. 02.03.2015 Projektowa
GEOSKOP Sp. z o.o. Sp. k. 11.03.2015 Geotechnika
EKOID Iwona Majewska 11.03.2015 Geotechnika
Firma Handlowa „Elektro-bal” Alicja Pariaszewska 15.04.2016 Elektroenergetyka
„Gras Energia” Remigiusz Gostkowski 24.04.2016 Instalacje wodociągowe i sanitarne
Przedstębiorstwo Handlowo-Usługowe „JUMAR” s.c. 25.04.2016 Instalacje gazowe
Elmontaż Sp. z o.o. 28.04.2016 Teletechnika
Przedsiębiorstwo Inżynieryjne „IMB-Podbeskidzie” Sp. z o.o. 06.05.2016 Mostowa/wzmocnienia
PKP Energetyka S.A. 11.05.2016 Elektroenergetyka
TYTAN GRUSZKA KOWALSKI Sp.j. 20.05.2016 Drogowa
MEL-KAN Sp. z o.o. 25.05.2016 Wodno- kanalizacyjna
FENIKS-TM Sp. z o.o. 03.08.2016 Drogowa
BBR Polska Sp. z o.o. 16.08.2016 Mostowa/sprężanie obiektów
EUROVIA POLSKA S.A. 31.08.2016 Drogowa
PMP MARIOLA WITEK 14.02.2017 Drogowa
BRUK MAX Maciej Brzozowski 21.02.2016 Drogowa
„DARKBUD” Dariusz Chojnacki 08.03.2017 Mostowa
Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane „WAAN” Waldemar Zawistowski 28.04.2017 Mostowa
SAFEROAD GRAWILSp. z o.o. 17.05.2017 Oznakowanie
TARCOPOL Sp. z o.o. 26.05.2017 Mostowa
DWD SYSTEM Sp. z o.o. 12.07.2017 Odwodnienie obiektów
WIMED 14.07.2017 Ekrany
SAFEROAD RRS Sp. z o.o. 12.06.2017 Bariery ochronne
Roboty Ziemne Kieraś 12.06.2017 drogowa
BUD-MEL 03.08.2017 Regulacja rzeki
WONAT Sp. z o.o. 16.08.2017 Ekrany
GREENECO Sp. j 16.08.2017 Obsiew
TRANSKOP 18.08.2017 Humusownie

Aktualna lista Usługodawców i Dostawców zatrudnionych przy budowie Obwodnicy Kłodzka.

L.P FIRMA
Biuro Geodezyjne BIS s.c.
Usługi Geodezyjne EXPERTGEO s.c.
Wanecki Sp. z o.o.
Platanus Ochrona Środowiska Paweł Dudek
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Ryszard Mężyk
BSK Return S.A.
Usługi Budowlane „STANBUD” Stanisław Dudek
Usługi Budowlane „TOMBUD” Tomasz Dudek
Usługi Budowlane Krzysztof Dudek
Argomin Stefan Śmietański
Adamantan Consulting Wojciech Świeca
BHP Office Biuro Obsługi BHP i Kadr Szymon Śliwka
Ansee Consulting Michał Jaśkiewicz
IN-SITU Agencja Archeologiczno- Usługowa Roland Marek
Jacek Gołąbek Zakład Usługowy „AGRO”
VIAKONTROL Sp. z o.o.
WROMAL s.c.
GEOSKOP Sp. z o.o. Sp.k.
EKOID Iwona Majewska
BARG Laboratorium Materiałów Budowlanych Dolny Śląsk Sp. z o.o.
ROBMOST Danuta Kukuczka
TYTAN GRUSZKA KOWALSKI Sp.J.
Zakład Robót Inżynieryjnych Henryk Chrobok Hubert Chrobok Sp.J.
Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych DROGMOST Sp. z o.o.
Przedstębiorstwo Robót Inżynieryjnych BUDMAX R.Szczotkowski
Tadex-Pol Park Technologiczny Sp. z o.o.
APRIVA Sp. z o.o.
Labotest Sp. z o.o.
Ulma Construction Polska S.A.
Usługi Budowlane August Kamiński
UDS KRAN s.c.
VSL Polska Sp. z o.o.
ATM Sp. z o.o.
Usługi Budowlane Paweł Kamiński
Firma Budowlana Paweł Wielgus
Śląskie Kruszywa Naturalne Sp. z o.o.
Skaltech Sp. z o.o.
Firma Budowlana Best-Bud Tomasz Kundera
Przedsiębiorstwo Budowlane „Miazga” Sp. z o.o.
FRANCE-CAR Andrzej Radziewicz
ViaCon Polska Sp. z o.o.
BBI Budownictwo Sp. z o.o.
Zakłady wapiennicze LHOIST SA
Ankra Sp. z o.o.
P.P.H.U. Kamieniarstwo Export-Import Tomasz Groniec
B2 Sp. z o.o.
D.T.T. Józef Poręba
CADMOST Sp. z o.o.
VILLAS Polska Sp. z o.o.
BIELINEX- BETON Sp. z o.o.
P.P.H.U. DOMO-TRANS Zbigniew Płóciennik
TEA Tomasz Giec
FUH Michorczyk Kazimierz
Transport Towarowy Ryszard Łacny